קידום אתרים חכם ואפקטיבי – Seo-Rush

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
במציאות העסקית, הצרכנית והטכנולוגית היום, העסק שלכם ללא ספק חייב אתר אינטרנט איכותי, מעוצב, מבוסס על הפלטפורמה הנכונה ואשר בנוי בהתאם לחזון העסקי שלכם, לאסטרטגיה עסקית וכמובן בהתאם לצרכים שלכם מהאתר כנכס דיגיטלי-עסקי מרכזי. אבל, לצד החשיבות האדירה של בניית אתר מעולה ואטרקטיבי, עם כל הכלים הטכנולוגיים שאתם זקוקים להם, לא פחות חשוב לגרום לגולשים למצוא אתכם! המרחב הדיגיטלי הוא המרחב העסקי העיקרי, מגמה שרק תלך ותגבר, מה שמגביר תחרות ומצריך תהליכי קידום אתרים חכמים, מותאמים אישית ואפקטיביים עבורכם.

חברת SEO-Rush היא שותפה ותיקה ואסטרטגית של אומגה360, כאשר עינת וצוות הקידום שלה מספקות תוצאות מוכחות וארוכות טווח בכל פרויקט קידום אתרים. תהליכי SEO מתחילים כבר בתכנון והקמת האתר החדש שלכם וממשיכים גם הרבה אחרי שהאתר פעיל ובאוויר, עם מכלול תהליכים וטקטיקות חכמות לשיפור דירוג האתר למונחי חיפוש עיקריים והבאת יותר תנועה רלוונטית לאתר, עם יחס עלות-תועלת גבוה וחיובי במיוחד.

המשמעות של קידום אתרים / SEO עבורכם

ראשית, המונחים קידום אתרים ו-SEO הם למעשה מקבילים ומדברים על אותו תחום, המשמעות המילולית של SEO היא אופטימיזציה למנועי חיפוש. וזוהי אכן המשמעות המרכזית של קידום אתרים, בנייה ויישום של אסטרטגיה וטקטיקות עם המטרה המרכזית לגרום לכך שמנוע החיפוש של גוגל "יאהב" את האתר שלכם, יכיר באיכויות ובסמכות שלו וידרג אותו גבוה. הדירוג הגבוה הזה משמעותו מיקומים גבוהים ואיכותיים יותר למונחי חיפוש רלוונטיים וחשובים עבורכם – מה שיביא לאתר שלכם תנועת גולשים (טראפיק) רבה יותר, איכותית יותר וגם רלוונטית יותר למה שהאתר שלכם באמת מציע ומספק.

קידום אתרים בגוגל פועל בכמה וכמה מישורים, עם מהלכים טכנולוגיים ומקצועיים שונים המיועדים לספק לגולשים עצמם ערך כאשר הם מחפשים פתרונות, מוצרים או שירותים באינטרנט, כמו גם לגרום לגוגל "להבין" כי האתר המקודם אמין, יעיל, מספק ערך, ידידותי למשתמש ויכול להיחשב מקור סמכות בתחום פעילותו.

ברמת התכל'ס, שירותי קידום האתרים בוחנים גם את התמונה הגדולה וגם יורדים לפרטים הכי קטנים, מבניית האתר ועד ליווי מתמשך ומותאם אישית לאורך הפעלת האתר, כדי שהאתר שלכם ידורג גבוה על ידי גוגל במונחי החיפוש החשובים והמרכזיים שלכם – מה שבתורו יוביל ליותר טראפיק איכותית ולביצועים טובים יותר של האתר.

תהליכי SEO יכולים להוות את העיקר מבחינת מאמצי השיווק הדיגיטלי שלכם והם יכולים גם להיות חלק ממערך שיווק דיגיטלי גדול יותר, למשל לבוא לצד קמפיין PPC של מודעות חיפוש ממומנות בגוגל, פרסום בפייסבוק ומהלכים אחרים בפלטפורמות שיווק דיגיטלי נוספות. אך מבחינה כלכלית של עלות-תועלת וגם בהקשר של שיווק דיגיטלי בר קיימא וארוך טווח, SEO איכותי מספק את התוצאות הטובות ביותר ועם שימוש נכון וחכם במשאבי שיווק וקידום דיגיטלי.

חשוב לציין שקריטי שכל מהלך SEO יבוצע לפי הכללים ולפי חוקי המשחק שגוגל בעצמה מאשרת ומקדמת, אחרת האתר מסתכן בענישה ופגיעה חמורה בדירוג שלו, עד כדי הרחקה בתוצאות החיפוש, מה שכמובן יפגע קשות בנוכחות של האתר באינטרנט וימנע מגולשים למצוא אותו בחיפושים רלוונטיים. לכן יש חשיבות אדירה לעבוד עם גורם קידום אתרים מקצועי, איכותי ואמין, הפועל בשקיפות והתאמה אישית. הצוות של Seo-Rush מפעיל אך ורק טכניקות קידום לגיטימיות, מוכחות ומבוססות – טכניקות שבאמת מספקות תוצאות איכותיות לאתר שלכם, תוך שימוש חכם במשאבים טכנולוגיים, עסקיים ופיננסיים שלכם.

מגדילים את הדירוג והתנועה לאתר שלכם

קידום אתרים בגוגל הוא ממש לא "קסם" וגם לא תהליך טכנולוגי בו אפשר להביא את האתר שלכם למקום הראשון בגוגל מיד עם השקתו למרחב האינטרנטי, אין כאן קסם אלא הרבה עבודה מקצועית קשה, מעמיקה וחכמה שאנשי SEO עושים עבור האתר שלכם. מכאן ניתן להבין כי SEO לוקח זמן ומצריך אורך רוח וסבלנות, אבל בביצוע נכון ומושכל, בהחלט אפשר לייצר תוצאות יחסית במהירות ובעיקר לראות תוצאות איכותיות במיוחד, לאורך זמן ובאופן ארוך טווח ובר קיימא לאתר שלכם – בניגוד לקמפיין פרסום ממומן בו ברגע שנגמר התקציב, גם תנועת הגולשים מפסיקה.

חברת Seo-Rush מציעה לכם שירות קידום אתרים מנוהל ומותאם אישית באופן מלא, שירות המניע דירוגים גבוהים במילות מפתח מרכזיות לכם דרך תהליך מתקדם ומקיף של SEO:

 • אפיון לאתר חדש או אתר קיים ברמת ה-SEO, כולל בדיקה טכנולוגית ומקצועית רחבה לאתר, צרכיו ומטרותיו והפקת דו"ח מפורט.
 • ביצוע מחקר מילות מפתח חכם, מוכוון מטרה וצופה פני עתיד – מה מונחי החיפוש החשובים והמרכזיים לאתר שלכם ואשר יביאו את התוצאות הטובות ביותר.
 • בניית אסטרטגיית תוכן מנצחת – חלק מהותי מקידום אתרים הוא יציר תוכן מעולה, בעל ערך אמיתי לגולשים ולפי מבנה SEO חכם שגוגל מחפש, באתר עצמו ובמיקומים אחרים התומכים בקידום האתר
 • ביצוע מחקר מתחרים חכם, לאיתור מונחי חיפוש תחרותיים, נקודות תורפה בקידום של מתחרים ואלמנטים לשיפור הקידום של האתר שלכם.
 • ניתוח, יישום ופריסת אופטימיזציית SEO מקיפה במבנה הכללי של האתר – מרמת הקוד והעיצוב ועד ממשק המשתמש, מבנה התכנים באתר, קישורים וכן הלאה.
 • בניית מערך קישורים חכם, איכותי ומקדם אמינות סמכותיות לאתר שלכם – עמוד תווך חשוב בהשגת תוצאות.

קידום אתרים שקוף ואמין – אתם תמיד יודעים מה קורה ואיפה אתם עומדים

כאשר אתם עובדים עם חברה אמינה ואיכותית ונותנים להם לנהל את קידום האתר שלכם בגוגל, עם שירות SEO מנוהל ומקצועי, אתם מקבלים דיווחים תקופתיים, רואים את ההתקדמות של האתר, מיודעים לגבי מהלכים שונים, משותפים לגבי שינויים ואופטימיזציות וכמובן נותנים משוב על תכנים המופקים לאתר ולמאמצי הקידום בכללותם.

חברת Seo-Rush מנוהלת ומובלת מקצועית ע"י עינת סיידן, מקצוענית דיגיטל וקידום אתרים ותיקה ומוערכת בתעשייה, עם צוות מסור ומעולה של מקדמים, מתכנתים ומנהלי וכותבי תוכן. חברת קידום שלעולם לא עומדת במקום אלא תמיד שואפת ליותר, מתקדמת ורצה איתכם כל הדרך להצלחה במרחב הדיגיטלי, בחכמה ודיוק, עם יצירתיות ומקצועיות, מחשבה וידע וגם יכולת התמדה שנדיר לראות.

יש לכם שאלות על קידום אתרים בגוגל?
רוצים לדעת עוד ולהתחיל לצעוד עם סוכנות
 Seo-Rush בדרך לעבר המקום הראשון בגוגל?
צרו קשר עמנו – 052-8212140

הכותבת: עינת סיידן

הכותבת: עינת סיידן

סוכנות  Seo-Rush

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

רוצים להשאר מעודכנים? הצטרפו לניוזלטר שלנו

המייל שלך יישאר אצלנו ולא יועבר לאיש

אנחנו כאן בשבילכם

מעוניינים לבנות אתר שידבר אתכם ואת העסק שלכם?
אנחנו כאן לרשותכם להתייעצות והצעת מחיר.

השאירו פרטים כאן לשדרוג האתר או בניית אתר חדש בהטבה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם לקבלת ההטבה

השאירו פרטים כאן לבקשה לעדכון גרסאות באתר

על מנת שהאתר יעבוד כמו שצריך ולהקטין למינימום את הסיכוי לפרוץ לאתר יש לעדכון גרסאות של האתר. אם חברתך לא עשתה עדכוני גרסאות בתקופה האחרונה זה הזמן לעשות.

 • העלות 350 ₪ לשעת עבודה. לא כולל מע"מ
 • העבודה על האתר כוללת עדכון גרסאות משמעותיות (major versions) של וורדפרס, התבנית שהאתר נבנה עליה (כולל חידוש רשיון), וכן תוספים שקיימים
  באתר.
  להבהרה, במידה ונמצאת בעיית תאימות של הגרסאות החדשות, האתר יוחזר לגרסה
  העובדת האחרונה, ותינתן הצעת מחיר לפתרון הבעיה.
× כתבו לנו בwhatsapp